Avril-l.wz.cz - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avril-l.wz.cz - Forum


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Představte se

Goto down 
+17
Adámek
Hanilka
TynushQa*
(_._)
Rypka
drusila
Ren Hoyek
Zuzyyk
Centurion
gabka
sevca
avril_maya
mandaríí
Elis
Angels & Airwaves
Petanek
Allkor
21 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Allkor

Allkor


Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 04. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Představte se   Představte se Icon_minitimeTue 11 Apr - 21:34

Myslim, že by se každý stálý člen našeho fóra měl představit a říct o sobě pár slov, abychom věděli, s kým vlastně máme tu čest.

Takže já začnu s ukázkou, jak by to asi mohlo vypadat:

Kluk / holka, věk, odkud jsem: holka, 17, Sokolov
Oblíbená hudba: pop-rock-punk, soundtracky, latino ... např. Hoobastank, Linkin Park, Avril a mnoho jiného Smile
Jak dlouho poslouchám Avril: žeby od 2002? Prostě co jsem poprvý slyšela Complicated na MTV
Jiné zájmy: fotbal (Visca el Barça!), počítač (hlavně webdesign a grafika), cizí jazyky

Vzkaz ostatním: Koukejte pravidelně přispívat, ať se trochu (víc) rozrostem!

A kdo chce, ať přidá i fotku.

Tu osnovu klidně zkopírujte a můžete se jí řídit, ale je čistě na vás, kolik toho o sobě prozradíte. Jestli někdo přijde na další podstatnější informace, tim líp Wink


Naposledy upravil dne Thu 13 Apr - 20:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Petanek
Admin
Petanek


Poeet p?íspivku : 249
Registration date : 02. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Něco o mě   Představte se Icon_minitimeWed 12 Apr - 16:00

Kluk/holka,věk,odkud jsem:kluk,24,Hrubý Jeseník (Okr.Nymburk)
Oblíbená hudba:rock,punk,punk-rock,metal...např.:KoRn,Iron Maiden,Blink 182,GD,Anti-Flag,....
Jak dlouho posloucám Avril: Od začátku roku 2004
Zájmy:Fotbal,squash,hudba,kytara,auto a filmy

Vzkaz ostatním: Souhlasím s Allkor, přispívejte jak jen to jde ať to tady pěkně kvete jocolor

PS: fotka nebude affraid
Návrat nahoru Goto down
http://www.avril-l.wz.cz
Angels & Airwaves

Angels & Airwaves


Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Introduce yourself!!!   Představte se Icon_minitimeThu 13 Apr - 19:16

Příspěvek nepřijat


Naposledy upravil dne Tue 25 Apr - 20:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Elis

Elis


Poeet p?íspivku : 98
Age : 32
Bydliště : České Budějovice
Registration date : 04. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeThu 13 Apr - 22:16

Kluk / holka, věk, odkud jsem: holka, 15, České Budějovice
Oblíbená hudba: pop-rock,...nevim jak byste to zařadili, já na to moc nedám, takže vám tu spíš dám příklady... Good Charlotte, Green Day, Avril, the Rasmus,HIM, Coldplay, Divokej Bill,Simple Plan,My Chemical Romance
Jak dlouho poslouchám Avril: tak asi od...2003...nebo začátku roku 2004
Jiné zájmy: volejbal...angličtina...počítače (hl.net)...kámoši...diabolo...flowerstick... lol!
vzkaz ostatním: mno...a jinak nevim, co vzkázat, takže asi...poslouchejte Av...a dejte sem svoje fotky (Petanku!) Smile bom


Naposledy upravil dne Sat 7 Apr - 20:47, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
mandaríí

mandaríí


Poeet p?íspivku : 2789
Bydliště : Pardubice
Registration date : 14. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeFri 14 Apr - 12:40

Kluk / holka, věk, odkud jsem: holka,15,Pááááárdubicééé
Oblíbená hudba: Pop-punk-rock....poslouchám Avril, Simple plan, good charlotte, papa roach, avenged sevenfold, SoaD, green day, sum 41, rasmus ad...
Jak dlouho poslouchám Avril: možná bych se za to měla stydět ale asi vod léta 2004 aktivně....předtim sem jí měla ale taky ráda Twisted Evil tongue
Jiné zájmy: takže nejvíc muzika ale jinak kámoši, sport, spánek Sleep net, jídlo:), zvířata, nesnášim maso bléééééééééééé silent Evil or Very Mad živý koncerty, moře, léto, vánoce....mno prostě moc toho je no cyclops
vzkaz ostatním: chi, hujáááá, jipííííí rabbit budte veselý až do smrti, jo a neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý....to je trochu omšelý tak přihodim něco co sem jednou vymyslela...'ŽIVOT JE JAKO PEŘÍ, JE LEHKÉ HO PŘEŽÍT ALE TĚŽKÉ SI HO UŽÍ' Anna Šmídová a Aláh s Vámi..... lol! (jo a to s tim peřím se může zaměnovat,chi)
Návrat nahoru Goto down
http://www.screech.bloguje.cz
Elis

Elis


Poeet p?íspivku : 98
Age : 32
Bydliště : České Budějovice
Registration date : 04. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 15 Apr - 17:57

jéééé, já úplně zapomněla na Simple Plan, to by byla škoda, protože ty taky hodně poslouchám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Allkor

Allkor


Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 04. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 15 Apr - 19:41

Elis napsal:
jéééé, já úplně zapomněla na Simple Plan, to by byla škoda, protože ty taky hodně poslouchám Very Happy
Tak od toho je nad každym tvym vzkazem možnost "editer"... klikni na to a uprav cos napsala, jak jen chceš (v rámci pravidel samozřejmě Wink ).
Návrat nahoru Goto down
Elis

Elis


Poeet p?íspivku : 98
Age : 32
Bydliště : České Budějovice
Registration date : 04. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSun 16 Apr - 18:45

Allkor: Díky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
avril_maya

avril_maya


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 04. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeTue 22 Aug - 17:46

Kluk / holka, věk, odkud jsem: holka,15,Hukvaldy
Oblíbená hudba: Pop-punk-rock... Avril, Simple plan, Good Charlotte, Limp Bizkit, Sum 41
Jak dlouho poslouchám Avril: od jejiho zacatku, kdyz jsem poprve slysela song Complicated
Jiné zájmy: hudba, net, chození ven, sporty...
vzkaz ostatním: pridavejte prispevky, protoze se tady vubec nic nedeje!!!
na oftku se muzete podivat na www.libimseti.cz/mayik
Embarassed
Návrat nahoru Goto down
sevca

sevca


Poeet p?íspivku : 1416
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeThu 24 Aug - 15:55

No tak teraz ja sevca-Lucia,holka samozrejme mam 16 rokov a som zo Slovenska co ste si urcite vsimli heh:)
Co pocuvam no Avril to je samozrejme...hm a inak si uz len vyberam pesnicky od roznych interpretov co sa mi zapacia,ale napr.v poslednom cas ema dost zaujal James Blunt cele Cd a tiez Goo goo dolls a Butch Walker...super pesne;)Avril pocuvam asi 2 roky,prvy krat ma zaujala v klipe Nobody's home u kamosky..a odvtedy sa to so mnou vezie,potom koncert tak net tak nas g-book a uz to ide 2 roky a je to super;)Aj vdaka vam co tu chodite..;)Spoznala som tu fakt super ludi...ze Petanku;))ale aj ostatnych...AvA,maya,mandarii,Elis,maya,Adamek,lirva...uuff asi na niekoho zabudnem ale urcite ich tam pripajam jo Allkor samozrejme heh...a tiez novacik Centurion..Wink))A jine zajmy..no hrajem basket,takze to mi zabera dost vela casu....mam rada net hudbu...priatelia samozrejme..a nesmiem zabudnut na moju uzasnuu gitarku to je naj relax odporucam;)Hej a tak tiez rada jem a spim heh jedne z naj cinnosti u mna;))Jo a Tomiq je v mojom volnom case tiez...to je taky naj volny cas ked sme spolu..ale psst;))
A vzkaz ostatnym...:hmm tak dufam ze ste mali super prazdniny,lebo uz len tyzden a zase pride ten stereotyp,hmm soms toho kusa na mraky ze zase skola,ale zase skor sa mi dostane do ruky uz 3 Cd heh jedno pozitivum;))A nakoniec...remember:Who knows what could happen do what you do just keep on laughing:))Forever....šefčaaa
Návrat nahoru Goto down
gabka

gabka


Poeet p?íspivku : 32
Age : 34
Registration date : 21. 07. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeFri 25 Aug - 23:01

Caaaaaawte !!!
Ja som gabka cize zrejme dievca / aspon dufam / mam 16 rokov som tiez zo Slovenska presnejsie z Presova .
No pocuvam hmhm asi rock - pop a SOUNDTRACKY presnejsie pocuvam Avril , Alexa Banda , Incubus , POD , Evanescence aaaaaa este co pride co mi posle sevca cez ICQ : ) ked uz sme pritom sevca je moja spoluziacka : )
Avril pocuvam hmhm asi od tohto roku a to vdaka sevci : ) Avril som nikdy nemala v laske viac menej som ju neznasala ale nikdy nehovor nikdy !!!
Zaujmy hmhm sport ako kedy : ) JEDENIE v tom som asi najlepsia : ) a len tak lezanie a pocuvanie hudby : )
A odkaz ani neviem co by som vam chcela odkazat asi len to ze budte stale v pohode a USMIEVAJTE SA / heheh jaky pot ale tha .... /
Návrat nahoru Goto down
sevca

sevca


Poeet p?íspivku : 1416
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 26 Aug - 0:03

Gabka este ze ma mas...co bo inak nepozans svet Avril hehe vidis o co by si prisla...hehe:)))
Návrat nahoru Goto down
gabka

gabka


Poeet p?íspivku : 32
Age : 34
Registration date : 21. 07. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 26 Aug - 0:09

hehe no no sevca neviem co by som bez teba robila : )))
Návrat nahoru Goto down
mandaríí

mandaríí


Poeet p?íspivku : 2789
Bydliště : Pardubice
Registration date : 14. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 26 Aug - 16:39

liid kolem mě avril taky vůbec nemuseli ale teď to se mnou už prej ani jinak nejde, než aby ji měli taky rádi'!!! clown
Návrat nahoru Goto down
http://www.screech.bloguje.cz
sevca

sevca


Poeet p?íspivku : 1416
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 26 Aug - 16:47

mandarii heh to je fajn,cim viac nakazis tym lepsie heh..;)my s gabs sa o to tiez snazime:)) Basketball Basketball
Návrat nahoru Goto down
Centurion

Centurion


Poeet p?íspivku : 158
Registration date : 28. 08. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeMon 28 Aug - 21:57

Kluk / holka, věk, odkud jsem: kluk, 21, Ostrava
Oblíbená hudba: blink-182 (Box Car Racer, Angels & Airwaves, Plus-44)
Jiné kapely: The Kinison, Ramones, Beach Boys, !!! Avril Lavigne !!!
Jiná hudba: Relax - Era, Písně velryb
Swing - Django Reinhardt & Stephane Grappelli
Beat - Petr Novák
Klasika - Antonín Dvořák (9. Symfonie - Z Nového Světa)
(Nejlepší skladby na světě: Largo, Finale - Allegro Con Fuoco)
Záliby: kytara (punkrock, swing), papírové modely (formule 1, města),
PC hry - MAFIA (miluju 30. léta), Vietcong, Call Of Duty
Oblíbené filmy: Obecná Škola (a další filmy Svěráka nebo Menzela), klasické české filmy i staré;
Starci na chmelu (60. léta taky), Na samotě u lesa, Slavnosti sněženek, Postřižiny, Vesničko má středisková, Pozor vizita! ...
Zahraniční filmy: Zachraňte vojína Ryana, Nepřítel před Branami, Bílé peklo, Spiderman 1 & 2, 50x a stále poprvé
Oblíbené seriály: Jen Počkej, Zajíci! Potkali se u Kolína
Oblíbení herci: Rudolf Hrušínský st., Josef Kemr, Jiří Sovák, Jaromír Hanzlík (zvl. ve filmu Postřižiny)
Jak dlouho poslouchám Avril: asi týden Laughing

Jinak to samé najdete zde: http://www.blink182centurion.wz.cz/news/centurion.html
Můj web: http://www.blink182centurion.wz.cz/

Vzkaz ostatním: Děkuji Vám, že jste mě tady přivítali mezi sebe, zvlášť Sevce. Very Happy Jsem rád, že jsem objevil zase nějakou moc fajn hudbu. Hodně se těším na 3. album. A taky bych chtěl poděkovat těm, co to tady udržujou, a že se dá s váma dobře pokecat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
sevca

sevca


Poeet p?íspivku : 1416
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeMon 28 Aug - 22:21

Centurion,no najprv nemas zaco,jasne ze sme Ta privitali fajn...kazdy new clen bodne:)100ludi 100chuti anazorov heh..a Inak 50 First dates-50 a stale po prve je suepr film som ho nedavno videla tiez medzi mojimi oblubenymi:) cheers
Návrat nahoru Goto down
Zuzyyk




Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Bydliště : Weechapy(Trebic)/Los Angeles:D
Registration date : 17. 03. 07

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 17 Mar - 23:41

Ahoooj...dneska jsem se sem prihlasila, tak vam taky neco o sobenapisu, abyste vedeli, kdo vam tady zacne taky psat Laughing
Jmenuji se Zuzka, ale posledni dobou jsem spis Suzy a nebo Choco (asi proto, ze mam rada cokoladu Laughing ), je mi 16 let a bydlim v malym zapadakove jmenem Vycapy, coz je kousek od Trebice! A porad snim o tom, ze se prestehujeme do nejakyho vetsiho mesta, protoze tady se toho neda moc delat Arrow no proste nuda Rolling Eyes Jinak tedky chodim do prvaku na socialni skolu, a docela toho lituju, nevedela jsem do ceho jdu... akorat me motivuje to, ze bych potom chtela jezdit do Afriky a pomahat cernouskum, to je moje! Arrow Tak ty domovy duchodcu a tak musim nejak prezit! Jinak rada posloucham hudbu, a nejradsi mam P!NK, potom Avril a potom tak od vseho trosku... tedky se mi libi treba Billy Talent, Good Charlotte a tak....! Avril jsem vlastne pred tim moc neposlouchala, ani nevim proc, ale zazrala jsem se do ni az tedky, kdyz jsem slysela jeji novou pisnicku Girlfriend... Arrow tak doufam, ze mi odpustite mou blbost, ze jsem takova opozdena Laughing Jinak casto travim na Internetu, rada chodim ven, jezdim na kole, ctu knizky, a tedky bysme se s kamoskou chteli dat na skateovani, tak jsem zvedava Laughing Tak to je asi vsechno, co bych o sobe mohla rict... nic zajimavejsiho na svym repertoaru nemam Rolling Eyes Jo a jeste, chtela bych zacit hrat na elektronic guitare, ale je to neco jak s tim skatem! Sad Arrow Jo a jsem asi takova trochu crazy & freaky lol!
Tak nice you meet you: I love you
Návrat nahoru Goto down
sevca

sevca


Poeet p?íspivku : 1416
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSun 18 Mar - 21:13

Zuziq ahojcek,waw suepr ze dalsi enw clen..hehe a uplne skvele ze Ta dostala Avril na pesnicku Girlfriend podla mna je tieez skvelaaa....tesiim na tvoje prispevky hehe cherry
Návrat nahoru Goto down
Zuzyyk




Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Bydliště : Weechapy(Trebic)/Los Angeles:D
Registration date : 17. 03. 07

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeMon 19 Mar - 16:21

Jéééé dekuji za privitani Cool Wink I love you
Návrat nahoru Goto down
Ren Hoyek

Ren Hoyek


Poeet p?íspivku : 7
Age : 42
Bydliště : Doma
Registration date : 24. 04. 07

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: .   Představte se Icon_minitimeTue 24 Apr - 21:42

Doháje jak smažu tenhle blbej příspěvek děcká?


Naposledy upravil Ren Hoyek dne Sun 10 Oct - 23:05, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Ren Hoyek

Ren Hoyek


Poeet p?íspivku : 7
Age : 42
Bydliště : Doma
Registration date : 24. 04. 07

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Achojte všici.   Představte se Icon_minitimeTue 24 Apr - 21:45

Tak děcká,
jsem ročník 1982 takže jsem provám stará můmie farao
jsem bacil tedy Bc. v elektroenergetice study
koupil jsem si tablet Bamboo
mám Corela
Avril se mi zzzdá poslední dobou nějak ospalá a chcíplá Sleep , za to může její starej rendeer


Naposledy upravil Ren Hoyek dne Sun 10 Oct - 23:13, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
drusila

drusila


Poeet p?íspivku : 182
Age : 35
Bydliště : slovakiaa!!
Registration date : 17. 05. 07

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeThu 17 May - 16:57

helou!! afro

mno tak dnes som uuplnou nahodou ojavila tuto webovku a som tak dlhoo uvazovala ci sa regnem (vzhladom na to, ze uz pravidelne navstevujem niekolko for) ale tak predsa len.. ale mozno na vas nebudem mat tolko casu ako ini..
a nieco o sebe??
mno tak som zo slvoenska, mam 18rokov a moje najvacsie zaluby su MUZZIK!! a hlavne gitara, spev, klavir a sem-tam bicie.. Cool
Návrat nahoru Goto down
sevca

sevca


Poeet p?íspivku : 1416
Registration date : 05. 04. 06

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeThu 17 May - 21:51

drusila gitara klavir bubny masakeeer... aakeho emsta si inaak vitaaaj jeaa konecne slovenka hehe:))
Návrat nahoru Goto down
drusila

drusila


Poeet p?íspivku : 182
Age : 35
Bydliště : slovakiaa!!
Registration date : 17. 05. 07

Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitimeSat 19 May - 10:08

sevca napsal:
drusila gitara klavir bubny masakeeer... aakeho emsta si inaak vitaaaj jeaa konecne slovenka hehe:))
nuz muzikantka lol!
piestany, a ty??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představte se Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se   Představte se Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Představte se
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Avril-l.wz.cz - Forum :: Vítejte na foru-
Přejdi na: